Наказ про затвердження освітніх програм

Конотопський  дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) №2 «Вербиченька» Конотопської міської ради Сумської області

НАКАЗ

31.08.2020                                                                                                                                            № 74 – од

Про затвердження рішення педагогічної ради

Відповідно до річного плану ЗДО та з метою підвищення рівня науково – методичних знань та умінь вихователів, удосконалення фахової майстерності педагогів закладу  31.08.2020 проводилася педагогічна рада за темою: «Організація освітньої роботи закладу дошкільної                                                  освіти в новому 2020 – 2021 навчальному році»

Були розглянуті такі питання:

1. Аналіз результатів освітньої та методичної роботи за 2019 – 2020 навчальний рік.
  2. Обговорення і затвердження річного плану роботи на новий 2020 – 2021 навчальний рік.
  3. Затвердження: освітніх програм, видів і форм планування, розкладу занять, парціальних програм, плану спільної   роботи ЗДО та ЗОШ- НВК, моделі моніторингу дітей.
  4. Організація гурткової роботи з дітьми за затвердженими програмами, за якими будуть працювати гуртки.
  5. Ознайомлення з перспективним планом атестації і проходження

курсової перепідготовки.

1. Про підсумки літнього відпочинку та оздоровлення дітей у дошкільному закладі.
  2. Затвердження складу педагогічної ради, вибори секретаря педагогічної ради.

На основі ухваленого рішення педагогічної ради протокол N 1 від 31 серпня 2020 року

НАКАЗУЮ:

1. Здійснювати планування навчально – виховного процесу згідно освітньої програми «Дитина» у вікових групах : І молодшій , ІІ молодшій, середній та старшій «А», програми « Впевнений старт» у старшій «Б» групі .
  2. Затвердити план роботи дошкільного закладу на 2020 – 2021 навчальний рік.

3.Організувати роботу додаткових освітніх послуг, а саме : гурток англійської мови  за рахунок батьківських коштів.

З 01.10.2020 – 31.05.2021 р.

4.Затвердити програми та план роботи гуртків за інтересами : фольклорний гурток «Калинонька», керівник Матвійчук В.О., музичний керівник  ЗДО №2, народознавчий гурток «Калинонька», керівник Ярошенко С.О., вихователь ЗДО №2,  вихователь ЗДО №2, логіко – математичний  «Маленькі мислителі», керівник Слєпченко Л.М., вихователь ЗДО №2, гурток пошуково – дослідницької діяльності «Природолюб», керівник Романенко В.В., вихователь ЗДО №2, гурток з навчання дітей народним ремеслам «Жайворонок» – керівник Яременко С.В., вихователь ЗДО №2, фізкультурно – туристичний гурток  « Малятко – здоров ятко», керівник Бондаренко Л.О., вихователь ЗДО №2.

5.Затвердити режим дня та розклади занять в усіх вікових групах.

6.Створювати належні умови для забезпечення фізичного, психічного і духовного здоров’я дитини. Поліпшити якість виховної роботи.

7.Впроводжувати в практику роботи дошкільного закладу досвіди роботи : Красновид С.М. «Національне виховання дітей за ідеями С. Русової; Ярошенко С.О. « Українське народознавство в роботі з дітьми»; Бондаренко Л.О. «Оптимізація рухового режиму в ДНЗ», Слєпченко Л.М. «Логіко – математичний розвиток дошкільників».

Директор (завідувач) ЗДО №2                                          Т. НІКОЛАЄНКО