Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічне забезпечення Конотопського дошкільного навчального закладу ( ясла – садка) №2 «Вербиченька» Конотопської міської ради Сумської області

Конотопський дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) №2 «Вербиченька» розташований за адресою Сумська область, м. Конотоп, вул. Сарнавська, 15 в типовій двоповерховій будівлі, загальною площею 672,6 м2 і зданий в експлуатацію у 1961р. Проектна потужність закладу складає 75 місць. На даний час функціонує 5 груп: 1- ясельна ,4-дошкільні групи, в яких перебувають 105 вихованців. Усі групи мають окремі групові приміщення, які поділені на навчально – ігрові та спальні зони. Групові кімнати обладнані необхідним твердим і м’яким інвентарем . До складу групової для дітей входять : роздягальня ,групова, спальня, туалет. У кожній групі встановлено умивальники -2 . унітази – 2.
Територія закладу має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований майданчик з тіньовими навісами та зеленими насадженнями. Майданчики для дітей раннього віку знаходяться в безпосередній близькості від входу в приміщення. На спортивному майданчику знаходяться: яма з піском для стрибків, фізкультурне обладнання для виконання основних рухів.
Для виконання завдань розумового, екологічного, трудового, профорієнтаційного розвитку дошкільнят виділено місце під квітники.
Навчально-матеріальне забезпечення відповідає Закону України «Про дошкільну освіту».
В групових приміщеннях створені необхідні умови для якісної організації життєдіяльності дітей. Групи естетично оформлені, затишні, впорядковані меблями відповідно до віку дітей, відповідають гігієнічним та санітарним вимогам. Предметно – ігрове середовище сприяє всебічному розвитку вихованців та відповідає вимогам програми. Ігрові зони обладнані в достатній кількості навчальним та ігровим матеріалом.
Медичний кабінет утримується в належному стані і відповідає вимогам до оформлення. Наявність медикаментів відповідає переліку надання першої медичної допомоги. Забезпечений проточною водою є кварцова лампа для проведення профілактики захворювань.
У закладі є необхідна кількість інвентарю, який промаркований та використовується за призначенням, постійно поповнюється, оновлюється.
Будівля знаходиться у належному стані і відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень. Встановлено лічильники електричної енергії, теплопостачання та холодної води, водонагрівачі.
У кожній групі є окремі куточки для зберігання посуду, всі групи та харчоблок забезпечено гарячою водою.
Харчоблок забезпечений необхідним технологічним обладнанням, витяжною вентиляцією, електробойлером, холодильниками, електричною плитою . Зроблено поточний ремонт приміщення.
Заклад забезпечений комп’ютерною технікою: 2-комп’ютери , 2-принтери. 3 групи (старша «А» група «Метелики», старша «Б» група «Віночок», середня група «Веселка» забезпечені телевізорами, а музична зала мультимедійним проектором, та сучасною акустичною системою. Широко використовується у роботі закладу Інтернет. Створено сайт ЗДО.
З 49 віконних блоків 36 замінено на енергозберігаючі. Замінено на енергозберігаючі всі вхідні дверні блоки.
Навчально-матеріальна база оновлюється поступово. В перспективних планах закладу подальше придбання сучасного обладнання. Фінансове забезпечення діяльності навчального закладу здійснюється у відповідності до Закону України «Про дошкільну освіту».