Матеріально-технічне забезпечення Конотопського дошкільного навчального закладу ( ясла – садка) №2 «Вербиченька» Конотопської міської ради Сумської області

Конотопський дошкільний навчальний заклад  (ясла – садок) №2 «Вербиченька»  розташований за адресою Сумська область, м. Конотоп, вул. Сарнавська, 15 в типовій двоповерховій будівлі, загальною площею   534 м2 і зданий в експлуатацію у 1961р. Проектна потужність закладу  складає 75 місць.  На даний час  функціонує 5  груп: 1- ясельна ,4-дошкільні групи, в яких перебувають 115 вихованців. Усі групи мають окремі групові приміщення, які поділені на навчально – ігрові та спальні зони.  Групові кімнати обладнані необхідним твердим і м’яким інвентарем . До складу групової для дітей входять : роздягальня ,групова, спальня, туалет. У кожній групі встановлено умивальники -2 . унітази – 2.

Територія закладу має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований майданчик з тіньовими навісами та зеленими насадженнями. Майданчики для дітей раннього віку знаходяться в безпосередній близькості від входу в приміщення. На спортивному майданчику знаходяться:  яма з піском для стрибків, фізкультурне обладнання для виконання основних рухів.

Для виконання завдань розумового, екологічного, трудового, профорієнтаційного розвитку дошкільнят виділено місце під квітники.

Навчально-матеріальне  забезпечення відповідає Закону України «Про дошкільну освіту».

В групових приміщеннях створені необхідні умови для якісної організації життєдіяльності дітей. Групи естетично оформлені, затишні, впорядковані меблями відповідно до віку дітей, відповідають гігієнічним та санітарним вимогам. Предметно – ігрове середовище сприяє всебічному розвитку вихованців та відповідає вимогам програми. Ігрові зони обладнані в достатній кількості навчальним та ігровим матеріалом.

Медичний кабінет утримується в належному стані і відповідає  вимогам до оформлення. Наявність медикаментів відповідає  переліку надання першої медичної допомоги.  Забезпечений проточною  водою є кварцова лампа для проведення профілактики захворювань.

У закладі є необхідна кількість  інвентарю, який промаркований та використовується за призначенням, постійно поповнюється, оновлюється.

Будівля знаходиться у належному стані і відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень. Встановлено лічильники електричної енергії, теплопостачання та холодної води, водонагрівачі.

У кожній групі є окремі куточки для зберігання посуду, всі групи та харчоблок забезпечено гарячою водою.

Харчоблок  забезпечений  необхідним технологічним обладнанням, витяжною вентиляцією, електробойлером, холодильниками, електричною плитою . Зроблено   поточний ремонт приміщення.

Заклад забезпечений комп’ютерною технікою: 2-комп’ютери , 2-принтери. Широко використовується у роботі закладу Інтернет. Створено сайт ЗДО.

З 49 віконних блоків 36 замінено на енергозберігаючі. У жовтні – листопаді 2018 планується заміна 3 дверних блоків.

Навчально-матеріальна база оновлюється поступово. В перспективних планах закладу подальше придбання сучасного обладнання. Фінансове забезпечення діяльності навчального закладу здійснюється у відповідності до Закону України «Про дошкільну освіту».

Вам може бути цікаво...